.
III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Rzeszowie
Organizator wystawy: Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Rzeszowie
Data wystawy: 13-14.02.2010 roku
Miejsce wystawy: Hala RCWS Rzeszów, ul. Podpromie 10
Termin przyjmowania zgłoszeń: 24.01.2010 roku
Opłaty za udział w wystawie:
Wystawcy krajowi:
I termin 24.01.2010
- za pierwszego psa (z katalogiem) - 100,00 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) - 90,00 zł
- za psa z klasy baby - 30,00 zł
- za psa w klasie szczeniąt - 50,00 zł
- za psa z tytułem Interchampiona (bez katalogu) - 50,00 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) - 50,00 zł
- za psy rasy polskiej (bez katalogu) - bezpłatnie pod warunkiem wystawienia
Opłaty wniesione po 31.01.2010 i w dniu wystawy wynoszą 160 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.
Payment and fees ( Foreign exhibitors):
- for the first dog (incl. catalogue) - 45 Euro
- for each next dog (without catalogue) - 40 Euro
- Puppy class - 20 Euro
- Baby class - 10 EuroKażdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.
Wycofanie zgłoszenia lub zmiana klasy możliwa jest tylko do dnia 24.01.2010 roku osobiście w biurze Oddziału lub pisemnie listem poleconym.
Na wystawie nie będzie możliwości zmiany klasy.
Psy/suki nie ujęte w katalogu nie będą dopuszczone do oceny.
Proponowana obsada sędziowska:
Sobota 13.02.2010 roku
Grupa II
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) - mastif hiszpański, mastif pirenejski, pirenejski pies górski, mastif angielski, mastif neapolitański, bullmastiff, buldog angielski, dog de Bordeaux,
ROBERT BLÜMEL (A) - dog niemiecki, broholmer, dog argentyński, fila Brasileiro, tosa, shar-pei
MAREK MACIEJ BORG-GRABKOWSKI - hovawart, nowofundland, landseer, leonberger
EWA BUKŁAD - doberman, pinczer miniaturowy, pinczer średni, pozostałe rasy
DANILO GIORGIO (I) - bokser, cane corso Italiano, rottweiler
JANUSZ OPARA - bernardyn krótkowłosy, bernardyn długowłosy, mastif tybetański, owczarek kaukaski, owczarek środkowoazjatycki
INESE PABLAKA (LV) - sznaucery
ANDRZEJ SZUTKIEWICZ - szwajcarskie psy pasterskie
ANNA ZWIERZYŃSKA - czarny terier
Grupa III
JAROSLAV MATYAS (SK) - airedale terier, bedlington terier, manchester terier, terier irlandzki, niemiecki terier myśliwski, border terier, terier czeski, west highland white terier
KRYSTYNA OPARA - yorkshire terier
ANDRZEJ PŁAWIŃSKI - american staffordshire terier, staffordshire bull terier, bulterier miniaturowy, bulterier
VIVA MARIA SOLECKYJ-SZPUNAR - foksterier krótkowłosy, foksterier szorstkowłosy, terier walijski, terier szkocki, cairn terier, jack russell terier, parson russell terier , kerry blue terier
ANNA ZWIERZYŃSKA - irish soft coated wheaten terier, sealyham terier, lakeland terier, pozostałe rasy
Grupa IV
GUNNAR NYMANN (DK) - jamniki
Grupa V
MONA K. SELBACH (N) - akita amerykańska, alaskan malamute, siberian husky, łajka rosyjsko-europejska, łajka wschodniosyberyjska, łajka zachodniosyberyjska
ZYGMUNT JAKUBOWSKI - akita, pies grenlandzki, samoyed, karelski pies na niedźwiedzie, szpic wilczy, szpic duży, szpic średni, szpic mały, szpic miniaturowy, szpic włoski, chow chow, eurasier, shiba, basenji, pozostałe rasy
Grupa VII
PETR REHANEK (CZ) - wyżły kontynentalne
MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA - wyżły brytyjskie
Młody prezenter: MARIA BRUSKA
Niedziela - 14.02.2010 roku
Grupa I
HANS LÜDGER GÖKE (D) - owczarek niemiecki
RAFAEL MALO ALCRUDO (E) - owczarek belgijski: groenendael, laekenois, malinois, tervueren, owczarek francuski beauceron, owczarek francuski briard, owczarek pirenejski, owczarek australijski, bouvier des Flandres, pozostałe rasy
EWA BUKŁAD - owczarek podhalański, polski owczarek nizinny
PETR REHANEK (CZ) - bearded collie, borded collie, owczarek staroangielski Bobtail, komondor, owczarek południoworosyjski Jużak, welsh corgi cardigan, welsh corgi pembroke
JADWIGA NICIEWICZ - owczarek szkocki długowłosy, owczarek szkocki krótkowłosy, owczarek szetlandzki, biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky vlcak
Grupa VI
GUNNAR NYMANN (DK) - basset hound, petit basset griffon vendeen alpejski gończy krótkonożny, bloodhound, dalmatyńczyk, rhodesian ridgeback, posokowiec bawarski, pozostałe rasy
JAN RYK - beagle, gończy słowacki, ogar polski, gończy polski
Grupa VIII
MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA - labrador retriever
JAROSLAV MATYAS (SK) - golden retriever
VIVA MARIA SOLECKYJ-SZPUNAR - cocker spaniel amerykańki, cocker spaniel angielski, hiszpański pies dowodny, płochacz niemiecki, springer spaniel walijski, springer spaniel angielski, pozostałe rasy
Grupa IX
ELŻBIETA JUNIKIEWICZ - pudle, chin japoński, spaniel tybetański, terier tybetański
JANUSZ OPARA - chiński grzywacz, bichon frise, coton de tulear, hawańczyk, lwi piesek, shih-tzu
ADAM OSTROWSKI - buldog francuski, boston terier, mops
INESE PABLAKA (LV) - Chihuahua krótkowłosy, Chihuahua długowłosy, spaniel kontynentalny - papillon, spaniel kontynentalny - phallene, brabantczyk, maltańczyk, gryfonik brukselski, gryfonik belgijski
MONA K. SELBACH (N) - cavalieri king charles spaniel, king charles spaniel, bolończyk, pekińczyk, rosyjski toy krótkowłosy, rosyjski toy długowłosy, lhasa apso, pozostałe rasy
Grupa X
ROBERT BLÜMEL (A) - charty
Młody prezenter: KRYSTYNA OPARA
Obsada sędziowska może ulec zmianie niezależnie od organizatorów.
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na wystawę znajduje się na stronie oddziału.