Zwycięzca Grupy I
1) Owczarek Staroangielski Bobtail
JIMBO Reata's - Istvan Szetmar ( Węgry )
2) Owczarek Francuski Briard
Tamburell des Uns et des Autres - A.Velardi, A.Monaco ( Włochy )
3) Owczarek Australijski
EPIPHANY Kaleidoscope- Nicola Luzuy (Włochy ) Zwycięzca Grupy IV
1) Jamnik Szorstkowłosy Standardowy
TREBOR SW Treis Pinheiros - P.Romaneli ( Brazylia )
2) Jamnik Szorstkowłosy Miniaturowy
MARJUANA Del Gotha - R.Vinzenzi, G.Bauchal (Włochy)
3) Jamnik Długowłosy Miniaturowy
ULAN della Centerana - Daniela Gianini ( Włochy ) Zwycięzca Grupy V
1) Akita Amerykańska
AFTER THE DANCE Redwitch - M.Lunden, C.Brohlin ( Szwecja )
2) Pies Faraona
KING OF HEARTS Siphra's - Britt Marie Sundquist ( Finlandia )
3) Szpic Mały
CONTINENTAL LADY Orion - Esa,Laura Ruotsalainen (Finlandia )
Doskonale zaprezentowały się także psy w rękach polskich hodowców.
Drugą lokatę w wyborze najlepszego reproduktora i jego potomsta
( Best Progeny Group ) zajął
Jamnik Szorstkowłosy - LORD TYTUS Brzdąc Pani Beaty Kazimierczuk,
także drugą lokatę w wyborze najlepszej suki hodowlanej i jej potomstwa otrzymała
JOLLY z Molu Es reprezentantka rasy Ceskoslovensky Vlcak Państwa Peron.
Samoyed - KING z Indiańskiej Wioski Pani Kamili Zajkowskiej zajął drugie miejsce w konkurencji Najpiękniejszy Weteran.
Najpiękniejszą Parą ( Best Brace ) zostały Polskie Owczarki Nizinne:
MAZUR z Gangu Długich oraz HRECZKA Ponadto Pani Anny Dominiak.
Trzecie miejsce w tej konkurencji zdobyły Jamniki Szorstkowłose Miniaturowe:
wmieniony już wcześniej LORD TYTUS Brzdąc i IGUANA z Kordegardy Pani Beaty Kazimierczuk.
Serdecznie gratulujemy.
Piątek
Zwycięzca grupy III
1) Welsh Terrier
JULCHEN von der Hohen Flur - Goethel, Houben J
( Holandia )
2) American Staffordshire Terrier
BÖBE of Fianna - Norbert Tibay ( Węgry )
Foksterier Krótkowłosy
RASCAL FAIR Sunrise - Johnson R.B., Hoffman C.T
( USA ) Zwycięzca GrupyVI
1) Grand Basset Griffon Vendeen
HERMITAGE Bassbarr - Gwen Huikeshoven
( Holandia )
2) Beagle
IZABELLE from Elly's Pack - P.H.C.M. Vervoort
( Holandia )
3) Dalmatyńczyk
ELEGANT ENVOY Bell-A-Mir's - Ivarsson S,Jacobsen S, Höie H ( Szwecja ) Zwycięzca Grupy X
1) Wilczarz Irlandzki
EVIL ENCHANTER Conchobar - Luca Valerani
( Włochy )
2) Chart Afgański
THOR du Menuel Galopin - Janine Bernus ( Francja )
3) Greyhound
IT'S ALL UP TO ME Jet's - Engh E, Gjetnes A, Prokofjeva ( Norwegia )
Sobota
Zwycięzca Grupy II
1) Nowofundland
EMPERIOR KING OF HELLULAND Skipper's - Siklosi B., Maroti G ( Węgry )
2) Sznaucer Miniaturowy
VEGASICILIA Mede in Spain - Jacqueline Lasry
( Hiszpania )
3) Sznaucer Olbrzym
NORTHERN HOPE Stable Masters - Frances Faberge ( Finlandia )
Niedziela
Zwycięzca Grupy VII
1) Wyżeł Włoski Krótkowłosy
AXEL del Monte Alago - Ahrens B., Tripoli S
( Włochy )
2) Wyżeł Niemiecki Krótkowłosy
JOKER Malomközi - Wojciech Burski ( Polska )
3) Seter Irlandzki Czerwono-Biały
VANDERS VERIFIED by Collinsmore - C. Troth
( Anglia ) Zwycięzca Grupy VIII
1) Cocker Spaniel Angielski
BLACK PETRS Doubtless - Petr Studenik ( Czechy )
2) Flat Coated Retriever
FAR & FLYG Almanza - Jonna Sanden ( Norwegia )
3) Lagotto Romagnolo
DONNARACHELE di Villa Federici - Fabio Federici
( Włochy ) Zwycięzca Grupy IX
1) Maltańczyk
BEACH GIRL Funny Ladies - Nanta Tansacha
( Tajlandia )
2) Pudel Duży
ON EVERY STREET Hufflsch - Sandell C., Cronander A
( Szwecja )
3) Pekińczyk
PUT THE LIGHTS ON Pekehuis - Marie Petersen
( Dania )