.
Organizator wystawy: Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Zielonej Górze
Termin wystawy: 05-06.03.2011 roku
Miejsce wystawy: Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 20, Drzonków koło Zielonej Góry
Lokalizacja GPS: 15.5694, 51.8936
Termin przyjmowania zgłoszeń: 09.02.2011 roku
Tytuły:
Na Wystawie przyznawane będą tytuły i wyróżnienia:
Certyfikat na Krajowego Championa Piękności (CWC)
Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy (BOB)
Zwycięzca Grupy (BOG)
Najpiękniejszy Pies Wystawy (BIS)
UWAGA:
Numer rejestracyjny jest wymagany dla każdego psa (dotyczy członków ZKwP).
Zgłoszenia bez numeru rejestracyjnego oraz zgłoszenia bez nr PKR (nie dotyczy klas baby, szczeniąt i młodzieży, gdzie rodowód może być w przygotowaniu) NIE ZOSTANĄ PRZYJĘTE!
Do zgłoszenia należy dołączyć kopię rodowodu psa.
Przesłanie podpisanego zgłoszenia zobowiązuje wystawcę do przestrzegania regulaminu oraz stanowi zobowiązanie materialne zgłaszającego do uiszczenia opłaty za psa, bez względu na to, czy pies zostanie doprowadzony do oceny czy też nie.
Organizator prześle wystawcom potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę uprawniające 1 osobę do bezpłatnego wejścia oraz numer startowy psa.
Właściciele psów ras występujących w różnych odmianach wielkości względnie umaszczenia proszeni są o podawanie cech charakterystycznych, na przykład: sznaucer olbrzym, sznaucer średni, sznaucer miniaturowy pieprz i sól itp., celem wyeliminowania błędów w ich zaszeregowaniu.
Proponowana obsada sędziowska:
Sobota - 05.03.2011 - grupy II, IV, VII, IX
Jan Gajewski - Cane Corso Italiano, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Dog niemiecki, Dog z Majorki, Dogue de Bordeaux, Fila Brasileiro, Mastif angielski, Mastif neapolitański, Tosa
Małgorzata Hałas - Bokser, Broholmer, Buldog angielski, Bullmastif, Rottweiler, Shar Pei
Maciej Kozber - Doberman, Pinczery, Sznaucery, Czarny terier
Anna Kochan - Pozostałe rasy
Jerzy Prywiński - Appenzeller, Berneński pies pasterski, Duży szwajcarski pies, Entlebucher, Owczarek kaukaski, Owczarek środkowoazjatycki
Andrzej Brabletz - IV grupa
Jan Ryk - VII grupa
Zofia Konderla - Buldog francuski, Boston Terrier, Mops, Pudel
Piotr Król - Pozostałe rasy
Bożena Ovesná - Chihuahua, Chiński grzywacz
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - Bichon frise, Bolończyk, Coton de Tulear, Hawańczyk, Lwi piesek, Maltańczyk, Phalene, Papillon, Rosyjski Toy
Maria zasada Młody Prezenter
Niedziela - 06.03.2011 - I, III, V, VI, VIII, X
Marek Czerniakowski - Owczarek niemiecki
Anna Kochan - Pozostałe rasy
Jerzy Prywiński - Australian Cattle Dog, Bearded Collie, Border Collie, Bouvier des Ardennes, Bouvier des Flandres, Kelpie, Owczarek australijski, Owczarek staroangielski (Bobtail), Owczarek szetlandzki, Owczarek szkocki, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke
Jan Gajewski - Teriery w typie bull
Božena Ovesná - Pozostałe rasy
Maria Zasada - Australian Silky Terrier, English Toy Terrier, West Highland White Terrier, Yorkshire Terrier
Maciej Kozber - V grupa
Jan Ryk - VI grupa
Zofia Konderla - Labrador, Spaniele (wszystkie odmiany)
Bogusława Szydłowicz-Polańczyk - Pozostałe rasy
Andrzej Brabletz - X grupa
Piotr Król - Młody prezenter
Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów!
Kontakt z organizatorem wystawy:
Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 35
skrytka pocztowa 59
65-021 Zielona Góra