.
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Słupsku
serdecznie zaprasza na
zgłoszenia przesyłane przy pomocy formularza internetowego przyjmowane są do dnia 15 maja 2009 r.
Formularz zgłoszenia na wystawę:
http://zkwp.pl/zgloszenie/2009/zgloszenie_pl.php?kododd=130
Tytuły i wyróżnienia
Na wystawie przyznawane będą tytuły i wyróżnienia:
wniosek na Championa Polski – CWC
Zwycięzca Młodzieży – Słupsk 2009,
Najlepszy Junior w Rasie
Najlepszy Dorosły Pies/Suka w Rasie,
Zwycięzca Rasy - Słupsk 2009,
Najpiękniejsze Szczenię
Najpiękniejszy Junior Wystawy - Słupsk 2009
Zwycięzca Grupy FCI – Słupsk 2009,
Zwycięzca Weteranów – Słupsk 2009,
Najpiękniejszy Pies Rasy Polskiej,
Najpiękniejszy Pies Użytkowy,
Najlepsza Para Hodowlana,
Najlepsza Grupa Hodowlana,
Najlepszy Pies Oddziału Słupskiego – GRAND PRIX Słupsk 2009
Zwycięzca Wystawy – BEST IN SHOW – Słupsk 2009
Uwaga!
Brak kserokopii dokumentu uprawniającego zgłoszenie psa do klasy użytkowej lub championów spowoduje umieszczenie psa w klasie otwartej.
Zmiana klasy będzie możliwa tylko do zakończenia przyjmowania zgłoszeń, osobiście lub listem poleconym.
Na wystawie nie będzie możliwości zmiany klasy.
Opłaty za udział w wystawie:
Opłaty za psy wystawców – zarejestrowane w ZKwP wnoszone do dnia 15.05.2009. wynoszą:
* pierwszy pies (z katalogiem) 75 zł
* drugi i następne psy (bez katalogu) 70 zł
* klasa szczeniąt (bez katalogu) 35 zł
* Psy zgłoszone do klasy weteranów, psy z tytułem
Interchampiona oraz psy wszystkich ras polskich zwolnione są z opłat (bez katalogu), pod warunkiem wystawienia.
* konkurencja „Młody Prezenter” 30 zł
* konkurencja „Najlepsza Para Hodowlana” 30 zł
(ujęte w katalogu)
* konkurencja „Najlepsza Grupa Hodowlana” 30 zł
(ujęte w katalogu)
UWAGA!
Opłaty, za psy zgłoszone w terminie, wnoszone po 15.05.2009. wynoszą 130 zł za każdego psa.
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to czy zostanie wystawiony, czy też nie.
Proponowana obsada sędziowska:
Grupa I – Piotr Król
Grupa II – Jan Gajewski
Małgorzata Hałas
Zbigniew Gilarski
Grupa III – Magdalenia Świętoń
Anna Winiarska
Grupa IV – Andrzej Brabletz
Grupa V – Zygmunt Jakubowski
Grupa VI – Henryk Stępka + labradory
Grupa VII – Andrzej Brabletz
Grupa VIII – Jerzy Olszewski
Grupa IX – Zygmunt Jakubowski
Magdalena Świętoń
Grupa X – Andrzej Brabletz
Młody Prezenter - Zbigniew Gilarski
Uwaga! Obsada sędziowska może ulec zmianie.